Başvuru Sistemi

Online başvuru sistemi aracılığı ile çok sayıda yerli ve yabancı büyük şirketler, Teknopark İstanbul'da yer almak için başvuruda bulunmuştur. Bilim ve Teknoloji Değerlendirme Kurulu'nca yapılan değerlendirmenin ardından yüzde 10'u yabancı olmak üzere  150 firmaya ofis tahsis edilmiştir. Haziran 2017 tarihinde devreye alınması planlanan 2.etap yapılarla birlikte firma sayısı 300’e Arge personeli sayısı 5000’e çıkacaktır.

Başvuru Sistemi

BAŞVURUDA BULUNMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Teknopark İstanbul'da tahsisler hedef sektörler olan savunma sanayii, havacılık ve uzay, denizcilik, ileri elektronik, enerji, sağlık bilimleri, ileri malzeme, endüstriyel yazılım sektörlerinde faaliyet gösteren firmalara yapılmıştır. 

Teknopark İstanbul Kuluçka Merkezi Fikir Küpü’nde yeni girişimcilere yer, iletişim ve sekretarya desteği, iş planı, lisanslama, patent, fikri mülkiyet hakları ve benzeri konularda danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin ücretsiz olarak verilmektedir.

Teknopark İstanbul'da yer almak isteyen firmalar için ön talep başvuruları online başvuru sistemi aracılığı ile alınmaya devam edilmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen firmalar öncelikli olarak Başvuru Kılavuzu indirerek detaylı bilgiye ulaşabilmektedir. Kılavuzda yer alan bilgiler doğrultusunda, yerleşkede yer almak istenildiği takdirde Başvuru Sistemi üzerinden kayıt oluşturulmaktadır.