ATC Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti

Bölge 2.Blok
Kuruluş 2016
Çalışan Sayısı 2
Tel 02169997000 
Web www.atcbilisim.net
E-Posta info@atcbilisim.net
ATC Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti

Faaliyet Alanları

Bilişim ve yazılım sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan ATC Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi, kısa bir sürede önemli işlere imza atmış, tamamen yerli yazılım firmasıdır. Kurulduğundan beri AR-GE çalışmaları ile yazılım ve donanımlarını kendi geliştiren firmamız müşterilerine günümüzün en yüksek teknolojisini kullanarak hizmetler sunmaktadır.

ATC Bilişim, yaptığı çalışmaları ile  müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslim projelerden, ortak geliştirmeye, sistem entegrasyonundan, proje danışmanlığına kadar gereken bütün hizmetleri vermektedir.

Ar-Ge ile de yetinmeyen ATC, savunma sanayi alanında da sistem tasarımı, embedded (gömülü) yazılım, uygulama yazılımı, entegrasyon ve üretim yapmak üzere birçok proje geliştirmiştir. Butik yazılımlar noktasında, firmalara özel olarak yazılımlar geliştirebilen geniş yazılım ekibi sayesinde, ATC Bilişim; sunduğu çözümlerle birçok farklı sektörün ihtiyaçlarını maksimum verimliliğe taşımayı hedeflemektedir.