İstanbul Ticaret Üniversitesi

İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul Ticaret Odası Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı tarafından 2001 yılında kurulmuş olup bünyesinde 6 fakülte , İngilizce Hazırlık Bölümü ve 4 enstitü ile araştırma ve uygulama merkezleri yer almaktadır.

İstanbul Ticaret Üniversitesi

Staj Destek Programı, Teknopark İstanbul A.Ş. tarafından başlatılan ve Teknopark İstanbul bünyesinde bulunan tüm firmaların en fazla 50 iş gününe kadar stajyer çalıştırmada kullanabilecekleri yeni finansman desteğinin adıdır. Teknopark İstanbul bu program ile Teknopark İstanbul’daki firmaların üniversitelerdeki yeteneklere erişimini arttırmayı ve ilerleyen zamanlar için istihdama katkı sağlamayı hedeflemektedir.

STAJ DESTEK PROGRAMI’NDAN KİMLER FAYDALANABİLİR?

Başvuru tarihi itibariyle Teknopark İstanbul’da faaliyet gösteren ve Teknoportal’da en az bir projesi bulunan tüm firmalarımız (Ar-Ge veya Kuluçka) üniversitelerin tercihen 2.sınıfını veya 3.sınıfını bitirmiş ilgili mühendislik ve teknik alanlarında öğrenim görmekte olan öğrenciler için talepte bulunarak programdan faydalanabileceklerdir

STAJ DESTEK PROGRAMI’NA NASIL BAŞVURURUM?

Teknoloji Transfer Ofisi sayfamızda yer alan Genel Talep Formu’nu doldurduktan sonra “Staj Destek Programı” notu ile online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Stajyerinizi bizim bulmamızı istiyorsanız, talep ettiğiniz bölümü iletmeniz gerekmektedir.