P.I. Works

Bölge Blok 3
Kuruluş 2005
Çalışan Sayısı -
Tel 0216 999 10 99
Web -
E-Posta info@piworks.net
P.I. Works

Faaliyet Alanları

Telekomünikasyon, Kablosuz ve Mobil İletişim Sistemi, Enformasyon ve Yazılım Geliştirme, Hücresel İletişim Sistemi ve Teknolojisi
P.I. Works dünya genelindeki mobil servis sağlayıcılara, servis kalitesinin takibi ve iyileştirilmesi adına ürün ve servis çözümleri sağlamaktadır. P.I. Works, sağladığı efektif çözümler ile toplam yatırım ve işletme maliyetlerini azaltırken, mobil şebeke işletmecilerine servis kalitesini etkin bir şekilde iyileştirmektedir. 2005 yılında kurulan P.I. Works, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile, giderek artan mobil veri trafiğinin etkin olarak taşınması ve mobil servis kullanıcılarına yüksek servis kalitesi sağlanmak amacıyla operatörlere değer yaratan çözümler geliştirmektedir. 

Faaliyet gösterdiği alanda, 3GPP, ETSI gibi global standartların geliştirilmesinde katkıda bulunan firmamız, özellikle SON (Self-Organising Network) alanına odaklanarak, insandan bağımsız şebeke performansını iyileştiren otonom sistemler tasarlamakta ve Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika gibi buyuk pazarlara ihraç etmektedir. Radyo şebeke yönetim ve optimizasyonu alanında sahip olduğu deneyimi, performans görüntüleme ve otonom optimizasyon sistemleri ile birleştiren P.I. Works, bu geniş pazarda dünya lideri olmayı hedeflemiştir. 

Ürünler: 
uSON PM: Uçtan uca şebeke performans takip ve yönetim aracı 
uSON Inspection: Radyo erişim şebekesi optimizasyon aracı 
uSON: Otomatik şebeke optimizasyon sistemi 

Servisler: 
- Radyo şebeke, Ses/veri merkezi şebeke, transmisyon şebekesi optimizasyon çözümleri 
- Servise verilme öncesi ve sonrası 3G ve LTE (4G) optimizasyon çözümleri 
- Kapasite ve frekans etkinliğini arttrıcı çözümler 
- Küçük hücre (small cell) planlama ve optimizasyon çözümleri